COLOUR BOOK (CC100)

CC100 je komplexním vzorníkem všech barev vyráběných společností House Of Kolor, součásti vzorníku jsou všechny aktualizace a novinky.

(nové vzorníky v prodeji od 1.6.2012)

AIRBRUSH SERIES (C02/C03)

Produkty této serie jsou určeny pro umělecké lakovaní a jsou vyráběny pouze v těch nejpoužívanějších odstínech.Tyto produkty jsou nabízeny v neředěné formě tak i koncentrovaném provedení.

SHIMRIN KANDY BASE COATS (KBC)

Kandy Base coats jsou směsí transparentních lazur a vybraných perletí v SHIMRIN. Univerzální podklady které dodávají přesnost odstínů jsou měnitelné dle požadavku. Samozřejmostí je snadná aplikace a vysoké krytí při minimálním počtu nanesených vrstev.Tento systém je vhodný i k použití pro celistvé lakování automobilů , motocyklů,lodí,jízdních kolo.

SHIMRIN GRAPHIC KOLORS (SG)

Grafický odstíny (SG) spolu s BC 25 Black, BC 26 White jsou univerzálním podkladem pro vícevrstvé systémy,je možné je použít i jako samostatný systém k jednoduchému lakovaní pastelových odstínů.

SHIMRIN DESIGNER PEARLS (PBC)

Designer Pearls jsou universálním podkladem který se nabízí ve velkém množství odstínů a je často používán jako finální vrstva .Možnost využití je také ve spojení s jinými systémy a to např. kandy nebo pearl

SHIMRIN GLAMOUR METALLIC (BC)
SHIMRIN FINE METALLIC (FBC)

Metalické podklady jsou nabízeny v hrubém i jemném provedení,nejčastější použití těchto (základů je ve spojení s transparentními lazurami ( UK/KK SERIES ). Je zde možnost využít základy i samostatně a to díky velmi dobrému krytí a snadnému nanášení.

SHIMRIN METALLIC BASES (MBC)

Metalické podklady série (MBC) jsou jedinečným kovovým povrchem s extrémním hvězdným a jiskřivým efektem.Tyto odstíny se nabízí ve třech provedeních dle hrubosti (MBC-FF) jemný, (MBC) standard,(MBC-CF)hrubý. Je zde možnost tyto podklady dále překrýt transparentními lazurami (UK/KK SERIES).Při samostatném použití (MBC) se jedná o velice snadnou a nenáročnou technologie nanášení s maximálním efektem.

METAJULS METALLIC BASES (MBC)

Metajuls Metallic Bases je speciální kovový podklad vyrobený jedinečnou technologií která umožňuje změnu povrchu do čtyř odstínů .Tento podklad je určen jako finální vrstva a není vhodný k překrývaní.

SHIMRIN NEONS (NE)

Neonové odstíny jsou určené pro vysoký vizuální efekt,na závodní automobily,lodě, motocykly,atd. Mohou být použity samostatně ,ale hlavním využitím je v kombinace se sériemi(U),(UK),(KK),(DP),(AIRBRUSH). Důležité:Neony jsou méně odolné proti slunečnímu záření (jako všechny fluorescentní odstíny). Doporučuje se tyto odstíny používat na místa které nejsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření.

URETHANE ENAMEL SOLID COLORS (UB/UFB)

Polyuretanový 2K systém se nabízí ve třech odstínech.Muže se aplikovat přes jakýkoli z našich SHIMIRIN universálních podkladů.Tužidla a ředidla určené pro tento systém jsou KU 100,KU 150,RU 310,RU 311,RU312.

KOSMIC KOLOR URETAN ENAMEL KANDYS (UK)

Uretan Enamel Kandys je vrchní lak který poskytuje fantastický lesk a hloubku. Je dostupný ve osmnácti transparentních odstínech a je odolný proti trhlinám i drobnému poškození.Může být aplikován přes jakýkoli z našeho SHIMRIN systémů. Pro použití je nutné tužidlo KU 100 a ředidla RU310,RU311,RU312.

INTENSIFIER KANDY KONCENTRATE (KK)

Kandy Koncentrate je multiplikační koncentrát založení na systému transparentních lazur. Je dostupný ve dvaceti odstínech a nejčastěji je používán ve spojení se systémy (BC),(FBC), (MBC),(AIRBRUSH).Možnost využití je i ve spojení systému (F),(MB),(UC),(UFC),(SG).
Důležité: Jedná se o koncentrát!

DRY PEARLS (DP)
DRY SPARKLE PEARLS (DR)

Tyto perleťové koncentráty jsou nabízeny v suché formě a jejich míchání pro základní využití je s SG100 a SG150.Je možné je přimíchat do laků tak i do ostatních méně efektních odstínů.

ICE PEARLS (IP)

Ledové perleti jsou dalším produktem v řade efektních odstínů. Nabízejí více jasu a oslnivosti než klasické perleti při slunečných podmínkách.Nabízeny jsou v suché formě a jejich základní využití je s SG 100 a SG 150.Je možné je přimíchat do (základů,lazury,laků)kterým dodá brilantní efekt třpytu.

KAMELEON PEARLS (KPF)

Chamelo perleti jsou vyráběny v suché formě a ve více hrubostech,jejich efekt je srovnatelný s klasickými odstíny (KF).Základní využití je s SG100 a SG150 ,je zde možnost přidání do laku tak i do méně efektních odstínů .Je vhodné tyto perleti používat ke zvýšení efektu na menších pohledových plochách.

KOSMIC PERLS (KDP)

Kosmické perleti jsou vyráběny v suché formě.Tyto odstíny jsou standardním produktem který má obvyklou třpytivost a jas.Hlavní využití je s SG100 a SG150 a to při nanášení na tmavý podklad např.(BC 25).

FLAKES (F/MF/UMF)

Flitrové třpytky jsou speciálním produktem vyráběným v suché formě a třech různých hrubostech .Jedná se o produkt s maximální hvězdným efektem ,který je v současné době na trhu.Základní využití je s SG 100 a SG 150,velmi často jsou používány na jemné překrytí a zvýšení jiskřivého efektu.

KAMELEON (KF)

Chamelo odstíny jsou revolučním podkladem který mění barvu podle pohledového úhlu,maximální efekt se projevuje na zaoblených a lomených plochách.Tento produkt je nabízen v osmi odstínech a dvou objemech.

STRIPING & LETTERING (U)

Tento produkt je speciálně určený pro grafické a linkovací práce, je také vhodný při práci na těch nejmenších detailech.Jde o produkt s maximálním množstvím pigmentu a vysokým krytím při minimální vrstvě.

MERBLIZER (MB)

Merblizer je speciální produkt určený pro kreativní práci,může vytvářet imitaci hadí kůže, měsíčního povrchu případně i mramoru.Tyto povrchy je možné překrýt některou z našich transparentních lazur (KK/UK SERIES).Práce s tímto produktem je snadná a vytvářené efekty jsou velice impozantní.Důležité:Před zalakováním je vhodné nanést tenkou vrstvu SG 100.

KOSMIC LONG-GLO (KLG)

Série (KLG) je v nabídce pouze ve čtyřech variantách.Tento speciální a ojedinělý produkt je jediným, který září v noci.Hlavní využití je s SG100 a doporučuje se ji nanášet jako poslední vrstvu před zalakováním.Důležité:Není vhodný pro celistvé přelakování.

KAMELEON OPAL (KOP)

Chamelo opály jsou ukázkou jedné z posledních technologií v oblastech perletí dovolujících výrazné odstínové proměny v různých úhlech.Tyto produkty je možné nanášet přes méně výrazné odstíny a tím jim dodávat opálový efekt.Tento produkt je dodáván v suché formě a hlavní využití je s SG 100 a SG150.

KOSMIC KROME (MC)

Kosmický chrom je produktem založeným na revoluční chemické technologii ,kdy mikro částice kovů vytvářejí celolitý povrch.Tento produkt je vyráběn v pěti provedeních a je určen k přímé aplikaci bez míchání s tužidly či ředidly.Je snadno aplikovatelný a pro dosažení požadovaného efektu je potřebné velmi malé množství.

WAX & GREASE REMOVER (KC10)

KC10 je přípravek určený k odstraňování silných nečistot např: hmyzu,silikonů,asfaltu, lepidel,pryskyřice,atd.Tento produkt je navržen k usnadnění základních příprav před broušením a pískováním.

POST SANDING CLEANER (KC20)

KC20 je přípravek odstraňující zbylé nečistoty po pískování nebo broušení, zároveň odmašťuje tyto povrchy.Doporučuje se používat po KC10 a to k finální přípravě povrchu.

INTERCOAT CLEAR (SG100)

Tento produkt je hlavním komponentem pro většinu suchých systémů.Tuto transparentní a absolutně čirou bázi je možné použít pro suché systémy,perleťové a metalické báze,kandy koncentráty a k doředění SHIMRIN systémů.Důležité:Používat jen s uretan produkty.

INTERCOAT CLEAR& FLAKE KARRIER (SG150)

Transparentní baze pod označením SG150 je určena k míchání s hrubšími flitrovými třpytkami a suchými systémy které vyžadují silné pojivo při nanášení.Tento produkt nemá 100% čirost,která je požadována při míchaní s (KK SERIES).

CATALYST (KU100)

KU100 je tužidlo určené pro úzkou škálu produktů (UK) Kandy ,UB&UFB Kosmic Kolor.Nedoporučuje se tento přípravek používat ve spojení s jinými produkty, než které jsou předepsány výrobcem,případně je nahrazovat jiným tužidlem.

CATALYST (KU150)

KU150 je tužidlo určené pro laky (UC/UFC SERIES) a základy KO-SEAL.Nedoporučuje se tento přípravek používat ve spojení s jinými produkty než které jsou předepsány výrobcem,případně je nahrazovat jiným tužidlem.

CATALYST (KU200)

KU200 je tužidlo určené pouze k systému STRIPING & LETTERING.

FAST REDUCER (RU310)

Ředidlo RU310 má velice krátkou dobu odesychání ,je vhodné pro práci při teplotách od 18°C do 23°C.Tento produkt je možné použít téměř pro všechny série a často je používán pro systém AIRBRUSH .

MEDIUM REDUCER (RU311)

Ředidlo RU311 má středně dlouhou dobu odesychání ,je vhodné pro práci při teplotách od 23°C do 29°C.Tento produkt je možné použít téměř pro všechny série a bývá používán i pro systém AIRBRUSH.

SLOW REDUCER (RU312)

Ředidlo RU312 má delší dobu odesychání,je vhodné pro práci při teplotách
od 29°C do 35°C.Tento produkt je možné použít téměř pro všechny série.

STRIPING REDUCER (U00)

Ředidlo U00 je určené pouze pro systém STRIPING & LETTERING

KOSMIC POLYURETANE KLEAR (UC35)

Lak UC35 je produktem,který je určen pro finální přelakovaní.Hlavní předností tohoto produktu je snadné nanášení,bezproblematické odesychání,vysoký lesk,max.UV filtr a rychlé tvrdnutí.Broušení a leštění je možné po 24 hodinách.

POLYURETAN FLO - KLEAR (UFC35)

Lak UFC35 je produktem,který je určen pro finální přelakování.Je vhodný k překrytí našich uretanových ,polyuretanových nebo SHIMRIN systémů.Tento lak poskytuje maximální lesk a vysokou odolnost proti poškrábání je velmi flexibilní a snadno se leští.

KOSMIC ACRYLIC URETANE KLEAR (UCC01)

Lak UCC01 je produktem který je určen k přelakování menších ploch,jako jsou motocykly,kola,přilby.Ve srovnání s UFC35 nabízí UCC01 kratší dobu tvrdnutí, menší riziko stékání a snadné přebrušování.Tento produkt je často používán ve spojitosti s AIRBRUSH systému.

INTERCOAT BARRIER CLEAR (USG100)

Tento produkt je určen jako mezivrstva pro AIRBRUSH systém,STRIPING&LETTERING systém.USG100 je vhodný pro i pro práci na kovových plochách a pro překrytí pozlacených povrchů,má krátkou dobu tuhnutí a je absolutně transparentní a není vhodný k použití jako finální vrstva.

KREATOR ELIMINATOR (KE170)

KE170 je aktivační přísada pro laky.Není nutné ji používat pro každý lakovaný povrch, eliminuje kazy a defekty laku při neoptimálních podmínkách lakování.

ACCELERATOR (AX01)

AX01 je urychlovací přísada laku,používaná při chladném počasí. Hlavní využití je v případě nutnosti rychlého tuhnutí a následného přebrušování za účelem dalšího lakování.

ADHERETO (AP01)

Produkt určení pro základování plastů,kovů,chromovaných ploch a dalších materiálů s nízkou přilnavostí.Tento přípravek maximálně zvyšuje soudržnost připravovaného povrchu.

HI-HEAT BLACK (HH04)

HH04 je speciální produkt určený pro motorové díly,výfukové systémy a plochy vystavené extrémní teplotě do max. 750°C .Vyráběn je pouze v černém matném provedení .

FLATTENING AGENT (FA01)

FA01 je určen k redukci lesku u našich svrchních laků,nemění základní charakteristiku laků a je technologicky kompaktní.Možnosti změny je (10% - 99%) lesku dle požadavků individuálního projektu, je vhodný pro rámy,šasi a motorové díly které nevyžadují lesk.

 
  © Copyright 2008 House Of Color Design by Raw007